Průvan v Bakalových novinách. O práci přijde 100 lidí

25.09.2013 18:04 | Zprávy
autor: vfe

Šéfredaktor Hospodářských novin Petr Šabata odchází ze své funkce. Prozatím ho zastoupí Vladimír Piskáček, který je ve vydavatelství Economia teprve chvíli, už má ale funkci ředitele veškerého obsahu a je faktickým nadřízeným Šabaty. Informuje o tom server Mediář.cz.

Průvan v Bakalových novinách. O práci přijde 100 lidí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Uhlobaron Zdeněk Bakala

Šabata stál v čele Hospodářských novin od února 2011. O jeho konci se spekulovalo už delší dobu. Nakonec se informace zveřejnila po jednání představenstva vydavatelství Economia ve středu odpoledne.

Economia vytvoří spolu s Centrum Holdings moderní mediální dům

Economia vlastněná miliardářem Zdeňkem Bakalou se má v následujících měsících spojit s Centrum Holdings a vytvořit „jeden moderně organizovaný mediální dům“. Změny se prý dotkly i dalších manažerů, protože se změní organizační struktura vydavatelství Economia a Centrum Holdings.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?

Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Klára Samková: Turek je na straně vítězů. Pavel by si to měl uvědomit

12:11 Klára Samková: Turek je na straně vítězů. Pavel by si to měl uvědomit

Nejdříve šílenci, pak proroci, pak časní příznivci a nakonec všichni, i ti, kdo přišli pozdě. Advoká…