První manželka Paroubka hájí expremiéra před tou druhou: Petra Jiřího zradila

13.09.2017 13:56

Expremiér Jiří Paroubek se podruhé rozvádí. Před deseti lety uzavřel rozvodem své první manželství s paní Zuzanou. Prožili spolu více než čtvrt století společného života. Teď se Paroubek rozvádí podruhé – s manželkou Petrou. Po deseti letech manželství. Paní Zuzana tentokrát přišla Jiřího Paroubka podpořit. Má pocit, že se na něm druhá manželka Petra dopouští zrady.

První manželka Paroubka hájí expremiéra před tou druhou: Petra Jiřího zradila
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek

Jiří Paroubek se podruhé v životě dostavil k soudu, aby nechal ukončit své druhé manželství – s Petrou Paroubkovou. Server Expres.cz tvrdí, že půjde o nelehký a dlouhý rozvod. Především kvůli sedmileté dceři Margaritě.  

Ing. Jiří Paroubek

  • Nenarodili jsme se sami pro sebe, ale proto, abychom sloužili své vlasti. ( Jindřich IV.)

„Bude to na dlouho, jde o dítě, ale i o majetek. Petra by chtěla dům v Chuchli a Jiří aby bydlel trvalým bydlištem na chatě, ale to by měl daleko,“ uvedla pro server Zuzana Paroubková, která přišla expremiéra podpořit. „Od Petry to je zrada, na manželství vydělala, stále jezdili po světě, nemusela pracovat. Připadá mi, že se za něco mstí,“ dodala.

Celý článek naleznete zde.

Nejtěžší to ale podle Paroubkové bude pro malou sedmiletou holčičku, která prý příliš nechápe, co se děje. Podle Zuzany Paroubkové by holčička chtěla i nadále žít jak s maminkou, tak s tatínkem a těžko si bude vybírat. I Zuzana Paroubková by prý ráda holčičku vídala. Zvykly si na sebe a učí se spolu francouzsky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

EXKLUZIVNĚ Tlak Američanů na nákup vrtulníků je extrémní. Máme dokumenty, známe firmy, jména českých vojáků. Víme, jak probíhá tvrdý lobbing USA na našem území

16:06 EXKLUZIVNĚ Tlak Američanů na nákup vrtulníků je extrémní. Máme dokumenty, známe firmy, jména českých vojáků. Víme, jak probíhá tvrdý lobbing USA na našem území

Nákup víceúčelových vrtulníků pro armádu by mohl být v ideálním případě zadán v létě. Po jednání sně…