Przníte české děti! Poslanec Volný, profesí učitel, bouchl vzteky nad inkluzí

21.03.2019 21:38

Poslanec Lubomír Volný sice již není členem hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury, ale podle všeho nehodlá mlčet. Tentokrát se rozepsal o „zprzněných českých dětech“. Kdo je zprznil? Podle Volného tak učinili zastánci liberální demokracie.

Przníte české děti! Poslanec Volný, profesí učitel, bouchl vzteky nad inkluzí
Foto: repro/ČT
Popisek: Lubomír Volný

Lubomír Volný má za to, že každé dítě má právo na to, zažít úspěch. Je však také přesvědčen, že kvůli inkluzi jsou některé české děti odsouzeny k tomu, aby dostávaly ochutnat jen jeden neúspěch za druhým.

Anketa

Pomůže ODS vyloučení Václava Klause ml.?

6%
94%
hlasovalo: 10236 lidí

„Týrání zdravých i nemocných děti ve jménu STUPIDNÍ ‚liberálně demokratické‘ demagogie. Je čas s tímto týráním dětí, rodičů, učitelů i přirozeného běhu věcí skoncovat. Život není nikdy 100% fér a startovací čára nebude nikdy 100% ‚spravedlivá‘. To ovšem neznamená, že se musíme všichni kolektivně týrat snahou popírat přírodu. Uměli jsme pomoci životem těžce zkoušeným dětem k maturitě i k vysokoškolskému vzdělání v systému našeho dokonale propracovaného speciálního vzdělávání. Vraťme se k tomu, co jsme uměli, umíme a co nám záviděl celý svět. I nemocné děti musejí mít šanci na úspěch a ten při takto ZPRZNĚNÉ ‚inkluzi‘ nikdy nezažijí,“ napsal poslanec.

Podle Volného si musíme přiznat, že v naší společnosti žijí i nemocné děti, a když si to přiznáme, měli bychom si prý také přiznat, že dávat je za každou cenu do jedné skupiny s dětmi zdravými těmto nemocným dětem škodí.

Takovéto spojování zdravých a hendikepovaných dětí považuje Volný doslova za týrání, které by se podle jeho názoru mělo přísně trestat.

Někteří diskutující dali Volnému za pravdu. Najdou se debatéři, kteří považují inkluzi za nebezpečnou „jízdu“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Manipulace jak prase? Kauza Feri: Nová svědectví

7:54 Manipulace jak prase? Kauza Feri: Nová svědectví

Kauza Feri dostává nové obrysy. Vladimír Hromádko starší vypovídal jak pro televizi Prima, tak pro S…