Pusťte mě dovnitř a ukažte, co pálíte... Dnes si hosté u Jílkové pořádně zatopí

21.01.2016 14:57

Bude docházet k porušování domovní svobody, když stát nyní nově bude kontrolovat, čím doma topíte? A čím vlastně mají lidé doma topit, když nemají peníze? A jsou dotace na výměnu neekologických kotlů za kotle k přírodnímu prostředí šetrnější dostatečné? O tom se bude dnes večer diskutovat na prvním programu České televize v tradičním čtvrtečním pořadu Máte slovo.

Pusťte mě dovnitř a ukažte, co pálíte... Dnes si hosté u Jílkové pořádně zatopí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátorka pořadu Máte slovo Michaela Jílková

S moderátorkou Michaelou Jílkovou a diváky ve studiu budou debatovat dva politici: předseda senátního výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí a místopředseda ODS Miloš Vystrčil a ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO).

Diskuse se zúčastní také dva starostové s rozdílnými názory na uvedenou problematiku. Odpůrcem novely je starosta obce Kravaře Vít Vomáčka, naopak jejím podporovatelem je starosta města Klimkovice Zdeněk Husťák.

Ve studiu se na uvedené téma budou vyjadřovat také prodejce stavebnin a topiva Robert Lůžek, který žije v domě, student právnické fakulty, bydlící v bytě, zakladatel Projektu Emise na Slezském gymnáziu v Opavě Luděk Plachký, poradce pro ekologickou politiku a legislativu z Asociace ekologických organizací Zelený kruh Daniel Vondrouš a vedoucí oddělení zdravotních rizik ze Zdravotního ústavu v Ústí nad Labem Eva Rychlíková.

Pořad Máte slovo začíná dnes na ČT1 ve 21:10.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vam

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Drahoš asi přiznal, co nechtěl. Zkušený politik obrátil jeho argumenty proti němu. Volit ze zahraničí poštou? A je jasno

19:20 Drahoš asi přiznal, co nechtěl. Zkušený politik obrátil jeho argumenty proti němu. Volit ze zahraničí poštou? A je jasno

Každému volebnímu hlasování by měl být někdo přítomen kvůli kontrole. Bývalý a zkušený politik ODS V…