Putin a Trump by se měli mít na pozoru. Prostitutka jim vyhlásila válku

28.02.2018 10:44

Nasťa Rybkovová, vlastním jménem Anastazia Vašukevičová, je momentálně asi nejznámější prostitutkou na světě. Po svém zatčení vyslala do světa vzkaz, který by měli poslouchat především ve Washingtonu a Moskvě.

Putin a Trump by se měli mít na pozoru. Prostitutka jim vyhlásila válku
Foto: Facebook D. Trump
Popisek: Donald Trump

Rybkovová na sebe coby samozvaná milenka ruského miliardáře Olega Děripasky upozornila předloni tím, že natočila na luxusní jachtě Děripasky jeho setkání s ruským vicepremiérem Sergejem Prichodkovem. Tento týden se dostala „kurtizána“ původem z Běloruska do centra pozornosti znovu, když byla zatčena v Thajsku společně s dalšími devíti Ruskami místní policií za účast na kurzu „milování“. Následně natočila krátké video, kde požádala Spojené státy o pomoc.

„Pokud budeme vydány do Ruska, pokusí se nás v tamějších věznicích zabít. Prosím Ameriku, aby nám pomohla a nemusely jsme zemřít v Rusku. Já i mé kolegyně jsme byly zatčeny na něčí příkaz v Bangkoku. Někdo byl očividně podplacen, aby mě a ostatní dostal do vězení, což je v rozporu s thajskými zákony,“ stěžovala si Rybkovová-Vašukevičová na Instagramu a poté přišla s nabídkou, která jistě zaujala kritiky Trumpa a Putina.

Celý text v angličtině najdete ZDE.

„Pokud mě ještě zastihnete v thajském vězení mezi živými, ráda bych s vámi o něčem mluvila. Mám dostatek audio i video důkazů, které potvrzují, že Trump a jeho lidé byli v úzkém kontaktu s ruskou stranou,“ adresovala mladá žena svůj vzkaz především americkým médiím, která se dlouhé měsíce právě tématem možného ovlivňování prezidentských voleb v USA ruskou stranou zabývají. Zatím však chybí bezprostřední důkazy, které by potvrzovaly nějakou „tajnou“ dohodou mezi Trumpem a Putinem.

Před dvěma týdny vyhrál Děripaska soud, a z Instagramu a YouTube tak byla odstraněna zmíněná videa, která odhalovala setkání vlivného ruského miliardáře s vicepremiérem na luxusní jachtě Děripasky. Ten v žalobě jako odůvodnění uvedl, že video „narušuje jeho soukromí“. Rybkovová je mimo jiné autorem knihy „Kdo chce svádět miliardáře“, která stejně jako její video částečně odhalily vazby Děripasky na někdejšího šéfa Trumpovy kampaně Paula Manaforta.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pro

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nepříjemný moment pro Babiše. Rok starý dopis. Jak se zachová?

21:04 Nepříjemný moment pro Babiše. Rok starý dopis. Jak se zachová?

Poslankyně a místopředsedkyně STAN Věra Kovářová vytáhla na premiéra Andreje Babiše dopis, ve kterém…