Putin nadával svému mluvčímu. Ten pravil: Nikomu bych to nepřál

19.04.2016 8:14 | Zprávy
autor: fib

„Nikomu bych nepřál prezidentovu kritiku,“ prohlásil v neděli v ruské televizi tiskový mluvčí Vladimira Putina poté, co při poslední přímé lince ruský prezident na základě chybných materiálů hovořil o spojení mezi německým deníkem Süddeutsche Zeitung a americkou bankou Goldman Sachs.

Putin nadával svému mluvčímu. Ten pravil: Nikomu bych to nepřál
Foto: Radim Panenka
Popisek: Mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov

14. dubna při Přímé lince s prezidentem Putin prohlásil, že bavorský deník, který před necelými dvěma týdny zveřejnil takzvané „Panamské listy“, spadá do mediálního holdingu náležícímu americké bance Goldman Sachs.

Tiskový mluvčí prezidenta Ruské federace Dmitrij Peskov v neděli v ruské televizi objasnil, že zodpovědnost za chybné informace předané Putinovi o spojení mezi americkou bankou a německým deníkem nesou prezidentovi pomocníci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Co si myslíte o koalici SPOLU?

Jste pro aby byla zachována? Nebo myslíte, že bez ní na tom bude ODS líp?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš zdědil po Fialovi fungující ekonomiku? Švihlíková rozbila mýty. Vytáhla rok 2019

20:52 Babiš zdědil po Fialovi fungující ekonomiku? Švihlíková rozbila mýty. Vytáhla rok 2019

Ekonomka Ilona Švihlíková popsala, v jakém stavu se podle ní nachází česká ekonomika. Její hodnocení…