Radim Jančura: Ať čtyři roky vládne Babiš. Nahrávky? Pravda se ukáže

14. 5. 2017 21:08

Podnikatel a majitel společnosti Student Agency Radim Jančura se domnívá, že vést tuto zemi by následující čtyři roky měl ministr financí a vicepremiér Andrej Babiš (ANO). Sdělil to v Českém rozhlase.

Radim Jančura: Ať čtyři roky vládne Babiš. Nahrávky? Pravda se ukáže
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radim Jančura

Jančura patří mezi Babišovy příznivce delší dobu. Jak uvádí, šéf hnutí ANO je velmi přínosný pro Českou republiku. A nezměnilo na tomto názoru nic ani současné dění ve vládě. 

Podnikatel se mimo jiné rozhovořil také o nahrávkách, které se začaly objevovat v minulých dnech a hovoří na nich Babiš s novinářem MF Dnes Markem Přibilem. V souvislosti s nahrávkami se podle něj samozřejmě objevuje spousta otázek. „Nahrávky působí hrozivě a velice doufám, že se brzy objeví jejich plná verze, ze které poznáme, zda byl aktivní novinář, nebo pan Babiš – a zda nejde o práci šikovného střihače,“ míní Jančura. 

Do politiky pak podle něj často přicházejí podivní lidé, kteří nikdy nepracovali. „Jsou profesionální politici a nejsem si jist, zda za nimi jsou čest a dobré jméno, o které by mohli přijít. Přijde-li proto do politiky někdo, kdo už něco dokázal, přichází s dobrým jménem, které si nechce zničit,“ myslí si. A dodal, že právě vnitrostranická demokracie zničila ODS a ČSSD. 

Původní text ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dámě z ciziny kavárníci nadávají, že pozvala na výstavu Babiše. Ona na oplátku vytáhla hororový zážitek s Fajtem a Hermanem

19:41 Dámě z ciziny kavárníci nadávají, že pozvala na výstavu Babiše. Ona na oplátku vytáhla hororový zážitek s Fajtem a Hermanem

Publicista Jiří Peňas, který se na webu Echo24 věnuje kultuře, napsal pár řádek o odvolaném řediteli…