Rajmont na Letné burcoval davy: Herci jsou pobouřeni bezohledností Babiše. Máme toho dost!

23.06.2019 17:55

Za herce Národního divadla přednesl na Letné své prohlášení herec Filip Rajmont. Podle jeho slov jej podpořili například David Prachař, David Matásek, Ondřej Pavelka nebo Saša Rašilov.

Rajmont na Letné burcoval davy: Herci jsou pobouřeni bezohledností Babiše. Máme toho dost!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Demonstrace proti premiérovi Andreji Babišovi a ministryni Marii Benešové na Václavském náměstí. Příští se uskuteční v neděli 23.6. na Letné
reklama

Rajmont před zaplněnou Letnou burácel proti premiéru Andreji Babišovi (ANO). Podle jeho slov jsou herci pobouřeni bezohledností premiéra. „Jsme pobouřeni jeho bezohledností při prosazování jeho zájmů, kdy nebere ohledy na ty, kteří žijí dnes, ani na ty, kteří budou žít v dalších dekádách,“ uvedl.

„Děsí nás návrat normalizační mentality, kde lež se stává normou, nenávist nástrojem a ohnutá páteř ctností. Máme toho dost,“ skandoval Rajmont a dav s ním.

Na pražské Letné je podle organizátorů v úvodu dnešní demonstrace za nezávislost justice a proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO) zhruba 250 000 lidí. Účastníkům to řekl předseda organizujícího spolku Milion chvilek Mikuláš Minář. Údaj se podle něj opírá o výškovou fotografii. Na místo proudí další davy lidí.

„Podle výškových fotografií to vypadá, že je nás tady nějakých 250 000. Ale uvidíme, kolik lidí ještě dorazí,“ uvedl Minář. Na dějiště protestu mířily půl hodiny po jeho oficiálním začátku podle dostupných informací další tisícovky lidí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravec lhal. Zde je důkaz. Kauza Prymula má po show ČT nový rozměr

21:02 Moravec lhal. Zde je důkaz. Kauza Prymula má po show ČT nový rozměr

Moderátor Václav Moravec se zřejmě dopustil fámy, když informoval o slavné vyšehradské schůzce. Celá…