Ratha v Rudné u Prahy vídali často, tvrdí sousedé

16. 5. 2012 22:35

Zatýkání poslance Ratha v Rudné u Prahy viděli nejen sousedé, kteří bydlí ve vedlejším domě, ale taky dělníci, kteří zrovna natírali plot. Nechtějí však k zásahu policejního komanda nic komentovat. Davida Ratha tu prý ale vídali často.

Ratha v Rudné u Prahy vídali často, tvrdí sousedé
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath

„Bylo asi sedm ráno, když jsme přišli do práce. V tu dobu už tady stála asi čtyři policejní auta. Za chvíli pak přijela i zásahová jednotka. Co probíhalo v domě, ve kterém Ratha chytili, nevíme. Všechno proběhlo bez křiku a hluku,“ sdělil přihlížející pro Novinky.cz.

Policisté údajně zablokovali celý vjezd do ulice, a tak si i místní obyvatelé museli počkat, aby se mohli vrátit domů: „Já jsem tu zrovna nebyla, v sedm hodin jsem odjela, a když jsem se v osm hodin a deset minut vrátila zpátky, už mě nepustili domů. Celá ulice byla uzavřená a plná policistů. A já si ještě z legrace říkala, že je tam zrovna Rath, tak jestli to nemá něco společného s ním,“ vypráví sousedka, která bydlí na protější straně ulice.

„Viděla jsem ho tu hodněkrát. Od té doby, co tu bydlí paní Pancová, tu byl určitě desetkrát i víckrát,“ vzpomíná sousedka pro server. Domy v ulici V Aleji stojí v řadě jeden vedle druhého a sousedé si přes úzkou silnici téměř vidí navzájem do oken. I přesto mnozí ale tvrdí, že zásah neviděli.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jno

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Magor! Foldyna tvrdě zasáhl Václava Moravce kvůli Rusku

13:01 Magor! Foldyna tvrdě zasáhl Václava Moravce kvůli Rusku

Poslanec za ČSSD Jaroslav Foldyna se na svém facebookovém profilu vrátil k pořadu Otázky Václava Mor…