Ratha v Rudné u Prahy vídali často, tvrdí sousedé

16.05.2012 22:35

Zatýkání poslance Ratha v Rudné u Prahy viděli nejen sousedé, kteří bydlí ve vedlejším domě, ale taky dělníci, kteří zrovna natírali plot. Nechtějí však k zásahu policejního komanda nic komentovat. Davida Ratha tu prý ale vídali často.

Ratha v Rudné u Prahy vídali často, tvrdí sousedé
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath
reklama

„Bylo asi sedm ráno, když jsme přišli do práce. V tu dobu už tady stála asi čtyři policejní auta. Za chvíli pak přijela i zásahová jednotka. Co probíhalo v domě, ve kterém Ratha chytili, nevíme. Všechno proběhlo bez křiku a hluku,“ sdělil přihlížející pro Novinky.cz.

Policisté údajně zablokovali celý vjezd do ulice, a tak si i místní obyvatelé museli počkat, aby se mohli vrátit domů: „Já jsem tu zrovna nebyla, v sedm hodin jsem odjela, a když jsem se v osm hodin a deset minut vrátila zpátky, už mě nepustili domů. Celá ulice byla uzavřená a plná policistů. A já si ještě z legrace říkala, že je tam zrovna Rath, tak jestli to nemá něco společného s ním,“ vypráví sousedka, která bydlí na protější straně ulice.

„Viděla jsem ho tu hodněkrát. Od té doby, co tu bydlí paní Pancová, tu byl určitě desetkrát i víckrát,“ vzpomíná sousedka pro server. Domy v ulici V Aleji stojí v řadě jeden vedle druhého a sousedé si přes úzkou silnici téměř vidí navzájem do oken. I přesto mnozí ale tvrdí, že zásah neviděli.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jno
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vy máte vedlejšák v České televizi, rýpal Kováčik do Piráta. A pak nejspíš naštval všechny neziskovky

13:39 Vy máte vedlejšák v České televizi, rýpal Kováčik do Piráta. A pak nejspíš naštval všechny neziskovky

„Politika v době šílené. Podle čeho se pozná, kdo je vlastně ve vládě a kdo v opozici?“ zahájil deba…