Rathovo jméno pořád zdobí plakáty. Třeba na pivní slavnosti

26.05.2012 21:50

Sice jsou to už skoro dva týdny, co Davida Ratha zadržela policie, jeho jméno se však stále objevuje na plakátech k různým akcím. Lidé dostávají do poštovních schránek i pozvánky na akce s jeho zaštítěním.

Rathovo jméno pořád zdobí plakáty. Třeba na pivní slavnosti
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath
reklama

"On byl velkým megalomanem, vlastně byl vidět všude bez ohledu na to, jestli to bylo přínosné pro tu značku nebo nebylo,“ popsal Davida Ratha pro TV Nova marketingový odborník Daniel Köppl.

Bývalý středočeský hejtman si obecně zakládal na tom, aby jeho jméno bylo vidět. I když ho nedávno zadržela policie, stále je spojován s vernisáží výstavy Europa Jagellonica, majálesem v Hostivici, středočeskými pivními slavnostmi či muzejní nocí v Mladé Boleslavi.

Původně měli mít hasiči ze Zvole u Prahy i Davida Ratha na nášivkách. Dotace od krajského úřadu ve výši 10 tisíc korun byla totiž podmíněna tím, aby nosili jeho jméno. Hasiči ale peníze nakonec odmítli.

"David Rath se choval jako některé značky na začátku 90. let a v roce 2000, kdy bylo jedno kde a jak, ale hlavně, že byly vidět,“ míní Köppl.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To zaskočí: Nemocná Lucie Bílá, umělci a covid. Proti nim tabulka

10:57 To zaskočí: Nemocná Lucie Bílá, umělci a covid. Proti nim tabulka

Obermaierová, Panenka, Bílá, Trávníček, Čtvrtníček, Ledecký i další. Seznam herců, umělců a jiných c…