Ředitel Blesku Šafr: Inzerát proti knížeti je svinstvo a budu ho řešit

28.01.2013 16:44

Ředitel skupiny Blesk Pavel Šafr označil inzerát publikovaný v nejčtenějším bulvárním deníku za absolutní svinstvo, které nemá obdoby. Podle někdejšího šéfredaktora Blesku se stal velký průšvih, který se bude muset vyřešit. Tahle Zemanova sviňárna bude mít u nás konkrétní a nepříjemný dopad, napsal Šafr doslova na Facebooku.

Ředitel Blesku Šafr: Inzerát proti knížeti je svinstvo a budu ho řešit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Noviny, ilustrační foto

Ředitel skupiny Blesk pro strategie Pavel Šafr na Facebooku tedy neoficiálně přislíbil, že otištění neoznačené politické inzerce v Blesku ke konci minulého týdne bude mít ve vydavatelství Ringier Axel Springer dohru.

Šafr nehodlá zakrývat osobní zodpovědnost

„Ten inzerát je absolutní svinstvo, které nemá obdoby. Stal se velký průšvih a budeme si ho muset vyřikat. Bude to velmi nepříjemné a jsem si jistý, že tahle Zemanova sviňárna bude mít u nás konkrétní a nepříjemný dopad. Nehodlám zakrývat osobní zodpovědnost,“ píše na Facebooku Šafr. Svým prohlášením tak reagoval na fanoušky, kteří komentovali jeho příspěvek o podpoře Karla Schwarzenberga. Šafr požádal, aby lidé rozlišovali redakční práci a placenou inzerci, do níž redakce nemůže zasahovat.

„Když se stane svinstvo, tak je třeba, aby se jeho účastníci s tím svinstvem nějak konfrontovali a nějak vyrovnali. Třeba omluvou. Jsem bohužel účastníkem této idiotské špíny. Prosím, dejte mi čas to řešit,“ dodává Šafr. Podle něj je jasná jedna věc, a to, že je Zeman schopen úplně všeho a pracují pro něj estébáci.

Inzerát namířený proti prezidentskému kandidátovi Karlu Schwarzenbergovi zadal pražský advokát a podle serveru iDnes.cz bývalý důstojník StB Vladimír Zavadil přes mediální agenturu Mindshare. Štáb Miloše Zemana se od inzerátu distancoval a sdělil, že s ním nemá nic společného. Schwarzenbergův tým kvůli inzerátu, v němž se píše o poválečném uspořádání Československa a takzvaných Benešových dekretech, již podal trestní oznámení.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jno

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Úplně jinak, než říká Jaromír Bosák, já to viděl. Novinářský kolega z Ruska předložil svědectví o mistrovství světa

18:43 Úplně jinak, než říká Jaromír Bosák, já to viděl. Novinářský kolega z Ruska předložil svědectví o mistrovství světa

Fotbalový šampionát se v Rusku neměl z mnoha důvodů konat. Touto větou vyšperkoval na závěr slavnost…