Regulérní blázen, řekla poslankyně na adresu doktora Kubka. Jde o povinné očkování

16.07.2021 11:21 | Bleskově

Prezident České lékařské komory Milan Kubek ve vysílání CNN Prima New uvedl, že očkování proti onemocnění covid-19 by mělo být povinné. Kdo očkování odmítá, je podle něj černým pasažérem. Tento postoj rezolutně odmítla Zuzana Majerová Zahradníková, poslankyně a superlídryně politické formace Trikolora Svobodní Soukromníci.

Regulérní blázen, řekla poslankyně na adresu doktora Kubka. Jde o povinné očkování
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident ČLK Milan Kubek

„Pan Kubek je očkovací inkvizitor, který se snaží přispět k tomu, aby i naše země upadla do covidové totality. Jako formace Trikolora Svobodní Soukromníci nikdy nedovolíme, aby občané naší země byli nuceni k očkování proti Covid-19. To musí zůstat pouze dobrovolné. Za každou cenu uhájíme tuto základní svobodu každého člověka. Vládě nedovolíme, aby lidi nutila k očkování ať už zavedením přímé povinnosti, nebo např. jeho vynucováním či handlováním za telefony a tenisky,“ řekla Zuzana Majerová Zahradníková. 
 

Anketa

Vadí vám, že od 1. září by si neočkovaní měli pravidelné testy na covid-19 platit sami?

54%
42%
hlasovalo: 10081 lidí
 
„Prezident lékařské komory Milan Kubek je regulérní blázen a já opravdu nechápu, jak je možné, že někoho takového si lékaři opakovaně volí do čela své profesní komory. Asi to je proto, že spousta lékařů bere členství v komoře jako nutné zlo, života komory se neúčastní, takže o všem, a hlavně o penězích, rozhoduje aktivní skupina původně vzešlá z Lékařského odborového klubu, který kdysi založil David Rath. Je opravdovou tragédií, že média hlavního proudu dávají slovo pouze pseudo-odborníkům, kteří si z covidu a očkování udělali skvělý kšeft. O zdraví už tu dávno nejde, jde pouze o peníze. Je potřeba vyprázdnit sklady zdravotnického materiálu a udat nakoupené vakcíny,“ dodala poslankyně Majerová. 
 
Podle Majerové je na dosluhující vládě opět vidět, jak se za celou dobu pandemie nepoučila a jak ani rok a půl po jejím vypuknutí není vůbec připravena čelit šíření této nemoci. Za formaci Trikolora Svobodní Soukromníci následně slíbila, že už nikdy nedopustí žádný lockdown, žádné zavírání škol, žádnou izolaci zdravých dětí i dospělých. 
 
 
Její představitelé věří, že voliči v nadcházejících parlamentních volbách vrátí do Poslanecké sněmovny zdravý rozum a dají hlas svobodě a návratu k normálnímu životu bez omezení. „Lidé mají právo svobodně žít, nikoliv jen přežívat v novodobé totalitě,“ dadala Zuzana Majerová Zahradníková. 
 
 
 
 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Barbora Richterová

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Drzí zoufalci. I přezdívku mi dali. Babiš udeřil

21:41 Drzí zoufalci. I přezdívku mi dali. Babiš udeřil

Spolu s koncem týdne je zde tradiční informační pořad premiéra Andreje Babiše Čau lidi. A dnes bylo …