"Policie se nedohodla s naším vedením a lidé budou celý den nadávat nám," uvedl jeden z řidičů autobusu ve směru od Michle, který kvůli rekonstrukci nehody neprojede. Po několika minutách však policie dopravu opět obnovila.
V pražské Vyskočilově ulici probíhala rekonstrukce nehody Romana Janouška v sobotu krátce po 11. hodině, v neděli pak budou policisté pokračovat. Akce by se mělo zúčastnit osm svědků.
Podle slov státní zástupkyně Jitky Rybenské se rekonstrukcí, na kterou bylo dovezeno i Janouškovo porsche, snaží zjistit, zdali svědci mohli vidět nehodu tak, jak ji popsali. Výsledek také ovlivní vypracování několika znaleckých posudků, například z oboru dopravy či biomechaniky.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: pan
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

7:38 Jak to těm lidem vysvětlit? Bartoš s Hrušínským spolu u mikrofonu
Podcast Ivana Bartoše FREESPEAK pohostil Jana Hrušínského. Probrali spolu Putina, Babiše a lidi, co …
- 22:25 „Doufám, že to budete taky sdílet.“ Otevřená rvačka o Fialu je tu
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR
- 12:40 A do mě se může? Zlá připomínka v kauze Turek a Rychlíková
- 11:15 Hrušínský: Kdo nechce Uršulu, hlasoval pro rozvrat EU
- 8:00 Každou šestou výplatu dáte NATO. Brutální čísla ze Slovinska