Respekt: Krávo a Židovko, budeš viset, píší prý fanoušci Okamury poslankyni Úsvitu

23.02.2015 13:30 | Zprávy

Poslanci za hnutí Úsvit – Marek Černoch a Jana Hnyková pro týdeník Respekt otevřeně pohovořili o důvodech, které je společně s dalšími deseti členy poslaneckého klubu hnutí Úsvit vedly k rozhodnutí založit novou stranu, která hodlá navázat kontakty s francouzskou krajně pravicovou Národní frontou. Hnyková také pohovořila o tom, jak jí rozezlení fanoušci Tomia Okamury dělají ze života peklo.

Respekt: Krávo a Židovko, budeš viset, píší prý fanoušci Okamury poslankyni Úsvitu
Foto: Archiv JH
Popisek: Jana Hnyková

Marka Černocha prý k Tomiu Okamurovi přilákalo, že se nebojí a „pojmenovává věci pravým jménem – třeba že Romové mají pracovat“. Když Okamura navrhoval, že by i pracující Romy bylo dobré vystěhovat do Indie, to už se mu sice zdálo moc, ale nechal si prý vysvětlit, že to tak sami chtějí. „Tomio to opíral o informaci, že sami romští králové by chtěli mít vlastní stát, a tomu jsem věřil,“ uvedl Černoch Respektu.

Co už ale Černoch nezkousl, byla Okamurova výzva, aby lidé nekupovali kebab a chodili ke zdejším mešitám venčit prasata, což naštve muslimy a donutí je odejít z Česka pryč. „To už se mi posmíval i číšník v jídelně. Takže my tu pracujeme a Tomio mi to pak takhle zneváží. To byla poslední kapka v mé nespokojenosti,“ vysvětlil poslanec.

Byli jsme oklamáni 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: luš

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

4:40 Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

„Věře Jourové tohle asi nikdy neodpustím. To i kvůli ní se lidé z některých vydavatelských asociací,…