Rittig z rádia slíbil pomstu: Fízla Randáka bych nechal spráskat bičem a předhodil psům

03.08.2014 22:18

Lobbista a podnikatel, který figuruje v kauze kolem Jany Nagyové (Nečasové), Ivo Rittig byl v pátek hostem rádia Frekvence 1. Pohovořil o svém obvinění v kauze Nagyové, Wimbledonu, přezdívce „kmotr“ i o „fízlovi s pedofilními sklony“. Poodkryl i svoje plány na vendetu – seznam je prý dlouhý.

Rittig z rádia slíbil pomstu: Fízla Randáka bych nechal spráskat bičem a předhodil psům
Foto: twitter.com
Popisek: Ivo Rittig
reklama

Ivo Rittig považuje vítězství Petry Kvitové na letošním Wimbledonu za velkou vzpruhu a satisfakci. A na osoby, které ji kritizují za danění příjmů v Monaku, má jasný názor. „To můžou říkat jenom přiblbla, která nevědí, o čem se baví,“ myslí si.

Na označení kmotr si za ta léta, po která je takto přezdíván, podle svých slov již zvykl a nevadí mu to. „Kmotr je danajský dar našeho slavného Topola. On to uvedl v jedné své slabosti, když se bránil na kongresu. Následně se toho chytla média. Nepřekvapuje mě to, dostala tím potravu pro psy. Ta přezdívka koluje už pátý rok, ale dívám se na ni s nadhledem,“ vyprávěl moderátorovi.

V kauze Nagyová jsem nevinný

Následně se debata stočila na téma „Nagygate“ a jeho údajné „spojení“ s Janou Nečasovou (dříve Nagyovou), ze kterého je obviněn a za které byl policií na krátkou dobu zatčen.

„Beru to jako totální demonstraci síly, která tady ve státě je absolutně normální. My, co s tím umíme žít, nás to zocelí,“ uvedl ke svému zatčení. U jeho přátel prý obrázky jeho osoby s „klepety“ na rukou negativní reakce neznamenaly. O žádného přítele nepřišel. U známých, kterých má prý mraky, se jednalo o pravidelný odliv, který vystřídal opět příliv.

Nejvíce ho na celé aféře kolem Nagyové vytočilo údajně jeho obvinění. „Úplně nejvíc mě vytočilo obvinění v celé anabázi Nagygate. V tu chvíli jsem nebyl doma, nacházel jsem se v Monaku, když se ke mně doneslo usnesení, proč byla provedena domovní prohlídka. Jsou tam věci totálně vylhané, jsem spojován s lidmi, které jsem v životě neviděl, jsou tam údaje, které se v životě nestaly, dokonce to vypadá, že moje jméno bylo vymazáno… Je to vylhané od začátku do konce,“ rozčílil se.

S Janou Nečasovou se prý potkal několikrát a mluvil s ní převážně o životě. Navíc si myslí, že se o ní napsala spousta lží. „Je to neuvěřitelně vitální a pevná žena, to by jí mohl závidět jakýkoliv chlap. Naprosto v některých věcech nekompromisní, má na některé věci jasný názor,“ pustil se nakonec do její charakteristiky.

Fízl s pedofilními sklony 

Na závěr pořadu přišla řeč i na Petra Soukenku, o kterém Rittig prohlásil, že je to „fízl s pedofilními sklony“. A za svými slovy si vlivný podnikatel stále stojí. „Kdybychom žili v jiné době, nechal bych jej spráskat bičem a předhodit psům,“ uvedl na adresu bývalého policisty Karla Randáka, do jehož týmu údajně Soukenka patří.

„Tihle patolízalové nemají odvahu přijít a podívat se mi do očí, poněvadž vědí, že by okamžitě dostali do držky. Přitom se pokoutně plíží ulicemi a sledují, jestli náhodou nejedu kolem autem,“ dodal k tomu s tím, že dává poslední varování.

„Se vší silou své osoby a povahy se chci účastnit dění tady. A v tom mi můj pobyt v Monaku překáží. A hlavně abych měl čas na vendety. Seznam je veliký,“ vyjádřil se nakonec k plánům do budoucna a svému úmyslu opustit Monako.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: luš

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Děti projevují rasismus už ve třech měsících? Probůh, kde to žijeme!“ Ivo Valenta se neudržel nad školením v USA

18:45 „Děti projevují rasismus už ve třech měsících? Probůh, kde to žijeme!“ Ivo Valenta se neudržel nad školením v USA

Miliardář Ivo Valenta se obává, kdy k nám dorazí progresivní vlna ze Spojených států. „V jiných část…