Rodina Ivety Bartošové: Pane prezidente Zemane, pomozte nám

16.05.2014 9:11 | Zprávy

Miloš Zeman považuje za jeden ze svých politických omylů to, že pomohl Stanislavu Grossovi na politický vrchol. Prý k němu měl otcovský vztah, kvůli němuž mu dokonce svědčil na svatbě. Prezident to prozradil pro deník Blesk. Kromě rozhovoru s hlavou státu bulvární deník píše také o prosbě zoufalé rodiny Ivety Bartošové, která Zemana žádá, aby jim pomohl v boji o urnu s popelem zesnulé zpěvačky.

Rodina Ivety Bartošové: Pane prezidente Zemane, pomozte nám
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Když mi dáte slušnou práci, dohodneme se, vtipkoval prezident

Ačkoli býval Stanislav Gross oblíbencem Miloše Zemana, dnes je vše jinak. Prezident ostrými slovy odsoudil i výrok bývalého předsedy ČSSD a vlády o tom, že nyní zpytuje svědomí a obrací se ke Kristu. Zeman v rozhovoru pro Blesk popsal, jak toto tvrzení vnímá.

„Zaprvé jako vrchol pokrytectví, zadruhé, když se pan Gross přihlásil k víře, tak by si měl alespoň přečíst evangelium, kde je napsáno, že Kristus říká mladíkovi: Rozdej svůj majetek chudým. Nu a pan Gross velmi pochybným způsobem zbohatl, takže jestliže se přihlásil Kristu, měl by rovněž rozdat svůj majetek na charitu," uvedl Zeman.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

To jako vážně?

Myslíte, že o tom, kdo by měl být premiér má rozhodovat nějaký posudek? A co volby a lidi? Berete jejich rozhodnutí vůbec vážně? Jestli politik může kandidovat, proč by nemohl být pak ministr, premiér nebo třeba prezident? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nevolte d*bily,“ vyzvala Nerudová občany. Reakce nepotěší

11:11 „Nevolte d*bily,“ vyzvala Nerudová občany. Reakce nepotěší

Europoslankyně Danuše Nerudová z hnutí STAN rozvířila na sociálních sítích debatu svými výroky. Tent…