Roman Šmucler odhalil, proč ho TOPka nechtěla

20.12.2010 7:02

Podnikatel a lékař Roman Šmucler před volbami působil jako lídr TOP 09 v Karlovarském kraji, dokud nebyl dle vlastních slov „odejit“.

Roman Šmucler odhalil, proč ho TOPka nechtěla
reklama

„Udělali dobře. Kdybych byl příští týden u hlasování o důvěře vládě, žádal bych jasné kroky policie a státního zastupitelství ve vyšetření aféry Drobil, jinak bych důvěru nedal," napsal Šmucler v článku na blogu iDnes.cz.

Dodal, že ač je lékař a ne právník, tak mu přijde jako maximálně problematické, že se všichni obvinění stále pohybují na svobodě a mohou tak snadno ovlivňovat svědky.

Limuzíny jsou fajn

Bývalý politik se také pustil do ministra vnitra a šéfa Věcí veřejných Radka Johna. „Limuzíny jsou krásné, úcta k ministerské funkci též, kamarádi chtějí zůstat v různých dozorčích radách ale stojí to za tu ostudu?" ptá se Šmucler ve svém textu s tím, že doufá, že se John rozpomene, kým dříve býval a co slíbil a nenechá kauzu vyšumět do ztracena.

„Musím souhlasit s vedením TOP 09, že bylo prozíravé se lidí jako jsem já včas zbavit. Potřebují pevnou hlasovací mašinérii a já bych si to příliš bral," vrátil se autor ke svému dřívějšímu politickému angažmá.

Ještě ze se mě zbavili

„Tak poslanci na VV a TOP 09, jsem na Vás zvědav a na Tebe Radku také! Nejde o to "povalit vládu", jde o to, aby pokud možno ode dneška plnila, co slíbila. Reformu a boj s korupcí," uzavřel Roman Šmucler, v dodatku svého textu ještě Radku Johnovi připomněl, že nyní již není v televizi: „Teď musíš vyšetřovat úplně jinak."

SLEDUJEME kauzu Drobil 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jac
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Založeno za 60 Kč. Pak za 5000 Kč! Čáry máry fuk, firma hájená Hamáčkem je tu. V TV to nebylo

13:34 Založeno za 60 Kč. Pak za 5000 Kč! Čáry máry fuk, firma hájená Hamáčkem je tu. V TV to nebylo

Karibik, Spojené arabské emiráty, Ukrajina, Kypr, tam všude měly vlastníky společnosti spojené s ten…