Ruská finanční policie prý odhalila účet Borise Němcova na Kypru. Toto na něm našla

27.04.2015 15:45

Dle serveru novosti.rs prý nejmenovaný příslušník ruské finanční policie oznámil vyšetřovatelům, kteří se snaží objasnit celé dění okolo vraždy Borise Němcova, že má Němcov bankovní účet na Kypru, kde prý má mít dokonce více než deset milionů dolarů. Nejedná se prý o jediný bankovní účet v zahraničí.

Ruská finanční policie prý odhalila účet Borise Němcova na Kypru. Toto na něm našla
Foto: repro youtube.com, tan
Popisek: Zavražděný kritik Kremlu Boris Němcov

Prý existují informace, že Boris Němcov má bankovní účty i jinde v zahraničí, třeba ve Spojených státech amerických, či v Německu. Bankovní účet na Kypru, který prý byl odhalen, však má obsahovat nejméně deset milionů dolarů.

Němcov prý v období, kdy na Ukrajině vládl Viktor Juščenko, tedy v letech 2005 a 2006, byl jeho poradcem a zároveň prý měl na starosti peníze, které tehdy přicházely ze Spojených států amerických, zveřejnil to podle serveru novosti.rs uznávaný moskevský list Komsomolskaja pravda.

Nejmenovaný příslušník ruské finanční policie prý dokonce uvedl, že Boris Němcov byl prostředníkem při prodeji ukrajinských zbraní po rozpadu Sovětského svazu.

Ruský opoziční politik Boris Němcov byl zabit v Moskvě 27. února letošního roku. Byl znám svou kritikou Vladimira Putina. Z vraždy byl obviněn Čečenec Zaur Dadajev.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ste

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vám ty otázky psal Okamura, řekl Ivan Bartoš, když ho Bobošíková tepala: Co ta Antifa? Uprchlíci, vítejte? Nemocný Zeman, a co Schwarzenberg?

20:43 Vám ty otázky psal Okamura, řekl Ivan Bartoš, když ho Bobošíková tepala: Co ta Antifa? Uprchlíci, vítejte? Nemocný Zeman, a co Schwarzenberg?

Předseda Pirátů Ivan Bartoš zavítal do internetové televize XTV. Zpovídala ho tu bývalá česká europo…