Ruský prezident a britská premiérka se brzy sejdou. Chtějí zlepšit vzájemné vztahy

11.08.2016 10:29 | Zprávy
autor: vam

Na uskutečnění setkání v nejbližší době se dohodli ruský prezident Vladimir Putin a britská premiérka Theresa Mayová. S odvoláním na Kreml o tom informovaly České noviny.

Ruský prezident a britská premiérka se brzy sejdou. Chtějí zlepšit vzájemné vztahy
Foto: kremlin.ru, tan
Popisek: Vladimir Vladimirovič Putin, prezident Ruské federace

Kreml v prohlášení upřesnil, že v telefonickém rozhovoru vrcholní představitelé obou zemí vyjádřili nespokojenost se současnou úrovní politické, obchodní a ekonomické spolupráce mezi Ruskem a Británií. Dohodli se podle Kremlu posílit konkrétní spolupráci v řadě oblastí včetně letecké bezpečnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zdravotníci

Já s vámi souhlasím, že si zdravotníků máme vážit a rozhodně jsem proti jejich dehonestaci jen proto, že nejsou očkovaní. Ale kdo je vlastně chce označovat za riziko? A jak jako? To budou mít někde na jmenovce či jak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pojď na bitku.“ Největší fanda NATO dostal výzvu z Ruska

7:44 „Pojď na bitku.“ Největší fanda NATO dostal výzvu z Ruska

Ruský student Petrohradské univerzity Grigorij Koroljov, velký podporovatel Ruska, dostal nápad. Vyz…