Rusnok absolvuje řadu schůzek, hledá ministry

01.07.2013 6:14 | Zprávy

Premiér Jiří Rusnok dnes bude v Kramářově vile pokračovat v sestavování svého kabinetu. Jasno by mohl mít například o ministrech obrany, zdravotnictví a životního prostředí. Místo v čele toho ministerstva nabídl viceprezidentovi Svazu průmyslu a dopravy Radku Špicarovi. Zdravotnictví by rád svěřil náměstkovi Fakultní nemocnice Motol Martinu Holcátovi.

Rusnok absolvuje řadu schůzek, hledá ministry
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Rusnok

Ministrem obrany by mohl zůstat Vlastimil Picek, který by tak jako jediný člen končícího koaličního kabinetu pokračoval i v nové vládě. Picek v neděli v rámci Dne ozbrojených sil vyslovil přání, aby splnil všechny úkoly, které si na obraně vytyčil. Nepotvrdil ale, zda to znamená jeho souhlas s pokračováním v ministerském křesle.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr, čtk

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Černé na bílém: EU si platí své novináře, aby „vyšetřovali“ její kritiky

16:15 Černé na bílém: EU si platí své novináře, aby „vyšetřovali“ její kritiky

Novináře, kteří se navenek prezentují coby nezávislí, platili nejen Američané. Investigativní organi…