S Peake možná založíme novou stranu, připustila Navrátilová

17. 4. 2012 20:27

Místopředsedkyně Věcí veřejných Dagmar Navrátilová připustila, že s Karolínou Peake možná založí novou politickou stranu. Peake sice označila jejich „odtržení“ od VV za platformu, Navrátilová ale doufá ve skutečnou stranu.

S Peake možná založíme novou stranu, připustila Navrátilová
Foto: Tino Kratochvíl
Popisek: Dagmar Navrátilová

„Nová strana bude respektovat koaliční smlouvu,“ ujistila Dagmar Navrátilová v Hyde Parku na ČT. Zároveň se ale částečně prořekla. Karolína Peake totiž dosud mluvila jen o jisté politické platformě v rámci sněmovny, do které by se soustředili „odpadlíci“ od Věcí veřejných.

Založí tedy nakonec novou stranu? „Peake to nazvala platformou, já ale předpokládám, že to bude strana,“ vysvětlovala. Odmítla, že by tento čin měl jakoukoliv souvislost s dřívějším členstvím Peake v ODS, a zdůraznila „dlouholeté členství“ Peake ve VV. Zde je od roku 2007.

„Tak dlouho se chodilo se džbánem pro vodu... Až se podle mě ucho utrhlo,“ komentovala Navrátilová, proč k podobnému činu nedošlo dříve. Podle svých slov ale s VV neskoncovala, to je prý příliš drsné slovo.

Kromě Navrátilové Peake podporují ještě Viktor Paggio, Kamil Jankovský, Lenka Andrýsová nebo například Jana Suchá. Existují prý ale i další poslanci, o nichž se zatím v médiích nehovoří. Své rozhodnutí oznámí ale sami v blízké době.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zlá krev v TOP 09? Kalousek začal vysílat. Hned po volbách, z „provozovny“

6:54 Zlá krev v TOP 09? Kalousek začal vysílat. Hned po volbách, z „provozovny“

Volby do Evropského parlamentu jsou za námi a předseda TOP 09 Jiří Pospíšil je spokojen. Je spokojen…