S Peake možná založíme novou stranu, připustila Navrátilová

17.04.2012 20:27 | Zprávy
autor: pan

Místopředsedkyně Věcí veřejných Dagmar Navrátilová připustila, že s Karolínou Peake možná založí novou politickou stranu. Peake sice označila jejich „odtržení“ od VV za platformu, Navrátilová ale doufá ve skutečnou stranu.

S Peake možná založíme novou stranu, připustila Navrátilová
Foto: Tino Kratochvíl
Popisek: Dagmar Navrátilová

„Nová strana bude respektovat koaliční smlouvu,“ ujistila Dagmar Navrátilová v Hyde Parku na ČT. Zároveň se ale částečně prořekla. Karolína Peake totiž dosud mluvila jen o jisté politické platformě v rámci sněmovny, do které by se soustředili „odpadlíci“ od Věcí veřejných.

Založí tedy nakonec novou stranu? „Peake to nazvala platformou, já ale předpokládám, že to bude strana,“ vysvětlovala. Odmítla, že by tento čin měl jakoukoliv souvislost s dřívějším členstvím Peake v ODS, a zdůraznila „dlouholeté členství“ Peake ve VV. Zde je od roku 2007.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Grónsko

Postavíte se veřejně za Grónsko? Půjdete proti vládě, která to udělat nechce? Otázkou je, zda by to teda na nás vrhalo dobrý stín, když bude něco jiného činit vláda a něco jiného prezident. Jestli nás pak v zahraničí bude brát vůbec někdo vážně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná slova v kuloárech Sněmovny. Foldyna nastoupil na Decroix

16:10 Silná slova v kuloárech Sněmovny. Foldyna nastoupil na Decroix

Nacisté nazývali své oponenty bacily, Eva Decroix svoločí, poznamenal v kuloárech Poslanecké sněmovn…