Šéf ČT dostal novou funkci. Radní Šarapatka je v eufórii a radostně kope kolem sebe: Xaver, Lipovská, Matocha...

02.10.2020 18:58

Zdeněk Šarapatka, člen Rady ČT a velký obhájce současného vedení České televize, má dnes výbornou náladu. A o svou radost se podělil na Facebooku. Petr Dvořák získal opravdu významnou funkci. To prý bude u nácků mrzení…. Ostrými výrazy nešetří tento důstojný radní ani v jiných svých příspěvcích. Šmíra v roli předsedy vlády nebo třeba Kikina, vyberte si, Šarapatka je v ráži. Ale Xaver ho už utřel.

Šéf ČT dostal novou funkci. Radní Šarapatka je v eufórii a radostně kope kolem sebe: Xaver, Lipovská, Matocha...
Foto: Repro Youtube
Popisek: Zdeněk Šarapatka

Anketa

Chcete Miroslavu Němcovou v Senátu?

6%
94%
hlasovalo: 31488 lidí

„To bude u nácků mrzení... Petr Dvořák byl právě zvolen viceprezidentem Evropské vysílací unie. Je teprve druhým Čechem, který bude takto vysoký post zastávat,“ pochlubil se Šarapatka cizím peřím Petra Dvořáka. Je třeba podotknout, že Šarapatka jako radní by měl ředitele Dvořáka především kontrolovat, a ne mu pochlebovat na sociálních sítích.  

Radní poté v příspěvku uveřejnil krátký seznam členů Rady, kteří si v minulosti dovolili kriticky se vyjádřit k Evropské unii. Padla známá jména. Ekonomka Hana Lipovská, Lubomír Xaver Veselý a Pavel Matocha.

Šarapatka se zřejmě domnívá, že těmto třem se zvolení Dvořáka do vrcholného orgánu Evropské vysílací unie nehodí příliš do krámu, a jízlivě poznamenal: „Radním ČT Lipovské, Veselému a Matochovi posílá EBU klíčenku...“

To bude u nácků mrzení...... Petr Dvořák byl právě zvolen viceprezidentem Evropské vysílací unie. Je teprve druhým...

Zveřejnil(a) Zdeněk Šarapatka dne Pátek 2. října 2020

Další jeho příspěvek se týkal volební superdebaty před krajskými volbami. „Dávám bolševikovi týden, maximálně dva... než v Radě ČT vyleze s kritickými ‚dotazy‘ na vedení předvolební superdebaty moderátorkou Písařovicovou. Bude se přitom ohánět ‚stížnostmi koncesionářů‘ a zákon i kodex kroutit podle not svého protektora. Bureše. O to víc, dopadne-li u voleb mizerně.“

„Uřvané, prolhané, nekultivované a papalášské metody v jeho dnešním vystoupení svede na ‚nevyváženost‘, ‚manipulaci‘ a ‚aktivismus‘ moderátorky, (dramaturgie, režie a ČT vůbec). Nemá to lehký, Babišova úderka... když mu vděčí za fleky.“ domnívá se radní.  

„Držet se scénáře a zvolených pravidel, nenechat se okřikovat, překřikovat, zastrašovat a vyvést z míry mocenskou arogancí a primitivním populismem, je nejtěžší úkol moderátora každé politické debaty. Paní Písařovicová ho zvládla se ctí. Za šmíru v roli předsedy vlády Česká televize nemůže...“ nebere si servítky Šarapatka.

Dávám bolševikovi týden maximálně dva... než v Radě ČT vyleze s kritickými "dotazy" na vedení předvolební...

Zveřejnil(a) Zdeněk Šarapatka dne Čtvrtek 1. října 2020

Trochu z jiného soudku je Šarapatkův příspěvek, kde zase útočí na bývalou manželku herce Ivana Vyskočila Anife, která se navzdory svému původu vyjádřila negativně k muslimům a k migrantům. Radní se k tomu vyjádřil stylem jemu vlastním: „Tvl, ‚kukluxklan‘ naruby... Asi jako když Kikina volá po tradičním manželství“ napsal zřejmě v narážce na prezidenta Václava Klause.

Tvl, "kukluxklan" naruby ??... Asi jako když Kikina volá po tradičním manželství ?? "...V Česku se Anife ocitla omylem,...

Zveřejnil(a) Zdeněk Šarapatka dne Úterý 29. září 2020

Třeba již zmíněný člen Rady ČT a moderátor Xaver Veselý odbyl Šarapatkovy výkřiky videem s názvem „Špína jménem Šarapatka“, kde ho označil za neschopného moderátora a novináře, který se snaží zavděčit politikům.

Xaver Veselý ve videu také odhalil e-mail od Zdeňka Šarapatky tehdejšímu hejtmanovi Michalu Haškovi (ČSSD). „Nejde o nic jiného, než že Zdeněk Šarapatka prostřednictvím aktivního politika se snaží nacpat na obrazovku České televize. Vypisuje tady hejtmanu Haškovi, kde ho prosí o schůzku s generálním ředitelem Petrem Dvořákem,“ prosil podle Veselého o pomoc Haška, aby mohl řediteli České televize představit svůj námět pořadu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: AZy

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nic neplatit, všechno si nahrávat. Už prý přetekla mez. Až vás přijdou lustrovat hygienici...

21:32 Nic neplatit, všechno si nahrávat. Už prý přetekla mez. Až vás přijdou lustrovat hygienici...

Výkon státní správy nemá být o zastrašování. „Způsob nařízení plošných kontrol s doporučením vůči po…