Šéf Nečasova úřadu nebude dělat pro Jurečku. Sám mu nabídl rezignaci

19.02.2014 23:13 | Zprávy
autor: pan

Šéfem kabinetu ministra zemědělství byl Lubomír Poul, kontroverzní úředník, který je spojován s kauzou Jany Nagyové, nyní Nečasové. Nyní ministr Marian Jurečka (KDU-ČSL) přijal jeho rezignaci.

Šéf Nečasova úřadu nebude dělat pro Jurečku. Sám mu nabídl rezignaci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zemědělství Marian Jurečka

„Mluvil jsem s panem Poulem. Výsledek našeho jednání je takový, že mi nabídl rezignaci a já jsem ji přijal," uvedl pro server Lidovky.cz ministr Marian Jurečka. Za svého dosavadního šéfa kabinetu byl přitom kritizován z několika stran.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

EET

Já pořád nechápu jedno. Jak EET řeší problém s šedou ekonomikou, když zákazník má na výběr – buď levněji, bez faktury nebo účtenky nebo dráž s ní. A co myslíte, že si většina zákazníků zvolí? A jak tuto praxi, která je běžná, řeší EET?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Způsobí investice do AI světovou finanční krizi?

21:03 Způsobí investice do AI světovou finanční krizi?

Velké technologické firmy rostou a plánují masivní investice do umělé inteligence. Jejich akcionáři …