Šéf exekutorů ujistil diváky, že o hračky a mazlíčky nepřijdou. Současný systém hájí

24.04.2014 21:21 | Zprávy
autor: lze

Současný systém exekucí v naší zemi je nastaven správně. V Hyde parku to prohlásil prezident Exekutorské komory ČR David Koncz.

Šéf exekutorů ujistil diváky, že o hračky a mazlíčky nepřijdou. Současný systém hájí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tady se již nedá nic dělat.

„Rámec exekucí je nastaven správně. Ale můžeme se bavit o nějakých detailech. Aktuálně jsou hodně diskutovány soupisy movitých věcí. Mediálně je prezentováno, že jsou exekuce prováděny příliš tvrdě. Teď probíhá poslanecká iniciativa, která má omezit zabavování movitých věcí. Exekutorská komora se tomu a priori nebrání,“ uvedl její šéf.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Stínová vláda ODS

Zajímal by mě program Vaší stínové vlády a na jak dlouho bude platný. Jaké má styčné body s programem stínové vlády STAN a jak často se scházíte ? děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Maďarsko z ČT? Jiná realita. V ulicích klid, pak přišla noc

17:45 Maďarsko z ČT? Jiná realita. V ulicích klid, pak přišla noc

Zatímco část evropských médií líčí Maďarsko jako zemi na pokraji úpadku, realita v ulicích Budapešti…