Šéf fotbalu Pelta vyráží za politiky. Chce změnit zákony, než přijde na stadiony „smrťák"

23.03.2014 19:32 | Zprávy
autor: mp

Předseda Fotbalové asociace České republiky Miroslav Pelta po incidentech z fotbalového utkání mezi Baníkem Ostravou a Spartou Praha vydal jasné prohlášení směrem k politikům. Český rozhlas informuje o tom, že volá po změnách zákonů a hned v pondělí se kvůli tomu chce sejít s ministrem školství Marcelem Chládkem (ČSSD).

Šéf fotbalu Pelta vyráží za politiky. Chce změnit zákony, než přijde na stadiony „smrťák"
Foto: worldwide.com
Popisek: Fotbal, ilustrační foto

„Nechceme čekat na to, až se stane něco se smrtelným zraněním, protože když jsem to včera viděl, šel mi mráz po zádech. Budu chtít apelovat na státní orgány, na vládu, abychom se rozhodli, jakou cestu zvolíme,“ řekl Radiožurnálu šéf Fotbalové asociace Miroslav Pelta. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Grónsko

Pane premiére, jaký je podle vás skutečný důvod proč chce USA Grónsko? Myslíte, že se o Grónsko bojí, že by na něj Rusko zaútočilo raketami, o kterých jste mluvil? Nebo se snad bojí Ruska? Pochybuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dva ku jednomu. Kauza ČT zahrnuje i muže po boku Pavla a poradkyni Fialy

4:43 Dva ku jednomu. Kauza ČT zahrnuje i muže po boku Pavla a poradkyni Fialy

Informace poskytované Českou televizí mají být „ve svém celku vyvážené". Celek podvečerní diskuse In…