"Když jsem je viděl poprvé, žena mě ještě udržela. Když se ale ta parta vracela, byl jsem právě ve starožitnictví, tak jsem si tam půjčil sukovici a šel jim říct, co si myslím. Dokud je ještě čas, abychom se ještě naposledy zasmáli," říká Lepší, který zároveň připomíná, že v Teplicích se proti komunistům protestovalo v roce 1989 ještě dřív než v Praze, a to především kvůli absolutně nevyhovujícímu stavu ovzduší v regionu.
Copak je ODS lepší?
Smutně však prohlašuje, že výsledek tehdejší revoluce nehodnotí nijak kladně. Komunisty bylo tenkrát třeba postavit mimo zákon, ale nestalo se tak, a lidé dnes opět naslouchají komunistickým slibům.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp