Šéf odborů Zavadil: Zvažuji kandidaturu za ČSSD

12.07.2013 13:39 | Zprávy

Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Jaroslav Zavadil se objeví na kandidátce ČSSD. Sám říká, že od jiné strany nabídku nedostal, a tak přijal tu od sociální demokracie. "Jednáme, není to definitivní," uvedl k tomu ve čtvrtek Zavadil.

Šéf odborů Zavadil: Zvažuji kandidaturu za ČSSD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Zavadil

Jaroslav Zavadil je přitom blízký prezidentovi Miloši Zemanovi, nabídku od SPOZ ale nedostal. „Já v téhle té situaci využívám: já pán, ty pán,“ uvedl Zavadil v ČT. Miloš Zeman je podle něj svým vlastním pánem. „Můžu očekávat, že se o tom budeme bavit, ale můj názor bude vždycky stejný,“ dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pan

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

4:40 Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

„Věře Jourové tohle asi nikdy neodpustím. To i kvůli ní se lidé z některých vydavatelských asociací,…