Šéfovi klubu Šilarovi jsem o odchodu psala, tvrdí Wagnerová

09.11.2012 18:31

Když Eliška Wagnerová opustila senátní klub KDU-ČSL a Nezávislých, jeho předseda Petr Šilar se ozval, že mu to alespoň mohla dát vědět dříve než médiím. To však senátorka odmítá – psala mu prý e-mail.

Šéfovi klubu Šilarovi jsem o odchodu psala, tvrdí Wagnerová
Foto: hns
Popisek: Senátorka Eliška Wagnerová.

„Ještě před tím, než jsem o svém odchodu z klubu informovala média, dala jsem tuto zprávu prostřednictvím e-mailu na vědomí předsedovi senátorského klubu P. Šilarovi a rovněž tajemnici klubu P. Klechové. Jinými kontakty na klub jsem nedisponovala,“ uvedla pro ParlamentníListy.cz senátorka Eliška Wagnerová.

Její odchod ze senátního Klubu pro obnovenou demokracii totiž překvapil jeho předsedu Petra Šilara. Ten tvrdí, že mu Wagnerová o ničem nedala vědět. „Kromě tiskové zprávy jsem zatím žádné písemné vyjádření senátorky Elišky Wagnerové neobdržel,“ říká lidovecký senátor.

Wagnerová z klubu odešla kvůli nesouhlasu s názory dalších členů, Jiřího Čunka a Tomia Okamury. "Názory Jiřího Čunka na řešení romské problematiky, jakož i jeho praktické kroky v místní politice jsou pro mě nepřekonatelnou překážkou pro přijetí jeho klubové nominace na senátní místopředsednickou funkci,“ prohlásila. Okamura se podle ní také shoduje s takovými názory.

„Pokud by mě paní senátorka o svých výhradách informovala, hledali bychom řešení. Její rozhodnutí nicméně akceptuji a nadále se těším na spolupráci při konkrétních úkolech v horní komoře parlamentu,“ dodává Šilar.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Klaus to odpálil, Trikolóra je ve Sněmovně, ukázal průzkum. Sílí SPD a ANO. Zato Fialova ODS je v hrůzostrašné situaci

18:07 Klaus to odpálil, Trikolóra je ve Sněmovně, ukázal průzkum. Sílí SPD a ANO. Zato Fialova ODS je v hrůzostrašné situaci

Pokud by se volby konaly nyní, ve Sněmovně by zasedlo sedm stran. Nově i Trikolóra Václava Klause ml…