Šéfpolicista, který se vysmíval Rathovi? Ten prý u výslechu nebyl

29.05.2012 8:23 | Zprávy
autor: vfe

Šéf policejního Útvaru zvláštních činností Tomáš Almer se osobně neúčastnil žádného úkonu v kauze Davida Ratha. Prohlásila to státní zástupkyně Lenka Bradáčová v reakci na slova obviněného poslance, že za jeho obviněním je komplot, který připravili ministr vnitra Jan Kubice a Almer. Informuje deník Právo na svém webu.

Šéfpolicista, který se vysmíval Rathovi? Ten prý u výslechu nebyl
Foto: hns
Popisek: Státní zástupkyně Lenka Bradáčová a exhejtman David Rath, fotokoláž

V dopise poslancům si Rath stěžoval, že Almer u jeho výslechu projevoval radost ze zachycených odposlechů, nebo že políbil flashdisk se záznamy.

"Jde především o Kubiceho a Almera. Viní je, že stojí za akcí," vysvětlil deníku Právo Rathovo obvinění jeden z poslanců imunitního a mandátového výboru, který exhejtmana vyslechl ve vile Spiritka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Rovnocenné partnerství

Dobrý den. Myslíte, že EU stojí o partnerství s kýmkoliv a jde jí o rozvoj? Podle mě tomu její kroky nenasvědčují. Druhá otázka je, jestli někdo stojí o Evropu, která zaostává a může si za to sama svou politikou, kdy chce asi spasit svět, což je líbivé, ale absolutně nemyslí na své občany.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Stupidní jako Brusel. Kdyby se nás to netýkalo, byla by to zajímavá podívaná

18:05 Stupidní jako Brusel. Kdyby se nás to netýkalo, byla by to zajímavá podívaná

POHLED IVANA HOFFMANA Mírou nerozumu by se podle Ivana Hoffmana mělo stát přirovnání "stupidní jako …