Server: Francie se začíná sbližovat s Ruskem

18.11.2015 14:07 | Zprávy

Boj proti Islámskému státu sbližuje Francii a Rusko. Prezident Vladimir Putin už svému francouzskému protějšku v úterý slíbil vojenskou spolupráci při útocích na Islámský stát a námořnictvu rovnou nařídil, ať s Francouzi jednají jako se spojenci. Informuje o tom server iDnes.cz.

Server: Francie se začíná sbližovat s Ruskem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tisíce svíček před francouzskou ambasádou

Server poukazuje na to, že ještě před rokem mluvili světoví představitelé o ruském prezidentovi Vladimiru Putinovi jako o uzurpátorovi a jednohlasně odsuzovali jeho anexi Krymu. O dvanáct měsíců později se k němu obrací s prosbou o pomoc.

Celý text je ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vam

Jan Kuchař byl položen dotaz

zdravotní péče

Pane Kuchaři, nemyslíte, že na to vašem návrhu je smutná jedna věc, a to, že tu chybí dostatečná zdravotní péče, a že je třeba kvůli ní jezdit za hranice? Ono totiž problém není jen na hranicích, ale skoro všude, a to i ve městech. Lékařů je prostě málo. A co s tím vaše vláda udělala?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kauza E-shop Reebok: Co když to tak chtěli? A co teď?

10:11 Kauza E-shop Reebok: Co když to tak chtěli? A co teď?

Oblečení za pár korun. O víkendu Češi masivně objednávali na e-shopu Reebok, který prodával v kurzu …