Server: Kvůli stavebním zakázkám je obviněn bývalý zástupce ředitele České pošty

29.01.2014 22:13 | Zprávy
autor: vam

Jedním ze tří obviněných bývalých zaměstnanců České pošty v kauze stavebních zakázek tohoto podniku je bývalý zástupce generálního ředitele Richard Soldán. S odvoláním na zdroj blízký vedení České pošty o tom informoval server Aktuálně.cz.

Server: Kvůli stavebním zakázkám je obviněn bývalý zástupce ředitele České pošty
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Soldán podle serveru odpovídal za provoz a logistiku. Ze státního podniku odešel loni v prosinci. V uvedené kauze jsou obviněni také bývalý ředitel úseku veřejných zakázek Jiří Kouba a bývalý referent České pošty, jehož jméno zatím není známé. Oba z tohoto státního podniku odešli také během loňského roku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zahnaní do kouta. Samková se podělila o zkušenosti s Íránem. A varuje

21:12 Zahnaní do kouta. Samková se podělila o zkušenosti s Íránem. A varuje

Svět se řídí pokrytectvím a dvojím metrem, které se promítá od mezinárodní politiky až po mezilidské…