Server vystavil Zemanovi účet. Těchto osm slibů z kampaně už prý porušil

16.03.2015 22:01 | Zprávy

Server ECHO24.cz upozorňuje, že prezident Miloš Zeman stačil porušit už osm svých předvolebních slibů, přičemž se navíc oháněl i takovými, které vlastně z pozice prezidenta nemohl splnit nikdy. Ukazuje to analýza uskupení Demagog.cz, které u příležitosti druhého výročí nástupu Zemana na Hrad zhodnotilo jeho sliby z předvolebních debat.

Server vystavil Zemanovi účet. Těchto osm slibů z kampaně už prý porušil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman s obrázkem od ukrajinských dětí

"Prezident porušil již osm slibů, šestkrát navíc slíbil něco, co jde nad rámec jeho ústavních kompetencí nebo je z jiných důvodů nesplnitelné,“ vypočítává vedoucí projektu Jan Tvrdoň. "Ve čtrnácti případech Zeman své slovo z kampaně drží a ve třech prozatím průběžně plní to, k čemu se zavázal. Na pěti slibech prozatím prezident nezačal pracovat," doplňuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Stav nouze zpětně? Podělali jste to.“ Blackout v ČR. Lidé zuří

18:35 „Stav nouze zpětně? Podělali jste to.“ Blackout v ČR. Lidé zuří

Podle ČEPS, správce české přenosové soustavy, byl výpadek způsoben pádem fázového vodiče vedení V411…