Sezemice otevřely rozsáhlý workoutový a parkourový areál

04.09.2019 13:16

Jedinečné propojení streetworkoutu a parkouru nabízí nový sportovní areál, který v Pardubickém kraji právě otevřelo město Sezemice. Na hřišti tak mohou společně cvičit vyznavači streetworkoutu a parkouru. Hřiště vybudovala společnost RVL13 a vzniklo díky podpoře města Sezemice.

Sezemice otevřely rozsáhlý workoutový a parkourový areál
Foto: RVL13
Popisek: Workoutové hřiště v Sezemicích
Hřiště leží v areálu parku Mlynářka v Sezemicích a sportovcům přináší nejmodernější cvičební prvky pro venkovní cvičení. Je ojedinělé tím, že kromě streetworkoutových prvků nabízí i cvičební prostor pro dnes tak populární parkour. Velké sportoviště má přes tři sta metrů čtverečních. Počtem prvků jako jsou hrazdy, bradla, žebřiny, lavice, horizontální žebříky či prolézačky se řadí k nejkomplexnějším hřištím v Pardubickém kraji. 
 
 
Zprovoznění hřiště RVL13 v Sezemicích proběhlo v neděli 1. září za účasti široké veřejnosti. Sportoviště slavnostně otevřel starosta města Martin Staněk. Otevření doprovázela exhibice nejlepších českých workoutových a parkourových atletů pod vedením nejúspěšnějšího tuzemského streetworkoutera Petra Skokana. Veřejnost mohla, během exhibice, konzultovat správné provedené cviků s profesionály. 
 
„Těší nás, že právě v Sezemicích jsme mohli otevřít tak moderní hřiště, které nabízí možnost jak populárního cvičení s vlastní vahou – tedy workout, ale také dnes velmi oblíbený parkour," uvedl starosta Martin Staněk.  
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Barbora Richterová

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman brutálně rozdráždil chvilkaře, 17. listopadu bude pořádně horko. K Babišovi řekl toto...

21:02 Zeman brutálně rozdráždil chvilkaře, 17. listopadu bude pořádně horko. K Babišovi řekl toto...

Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek opět promluvil k českým divákům na TV Barrandov o svých názorech na…