Skandál! V Británii zuří. Podívejte se, co provedla EU

21. 8. 2016 9:50

Server britského deníku Daily Express upozornil na skandál. Evropská unie prý sportovně vymazala Velkou Británii z mapy světa a ještě se chlubí, že je vůbec nejlepší na světě.

Skandál! V Británii zuří. Podívejte se, co provedla EU
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka EU

Olympijské hry v Riu de Janeiru se pomalu chýlí ke svému závěru. Spojené státy na této oslavě sportu, lidství a fair-play získaly přes 100 medailí, takže v pořadí úspěšnosti jednotlivých zemí vedou. Druhá je Čína, která získala 70 medailí a třetí je Velká Británie se 66 cennými kovy a čtvrtá je Ruská federace s 53 medailemi.

Server MedalTracker.eu ovšem před několika dny přinesl zprávu, že v Riu de Janeiru poráží v zisku medailí další státy, jak se říká, o parník. Unie tady sama sebe pasovala do superstátu, kterým není, když si přisvojila medailové úspěchy členských zemí. A to ještě podle serveru Daily Express není to nejhorší. Hrozné je, že  se tím oslabují medailové úspěchy Velké Británie.

„Nestydatá EU klade sama sebe na první místo medailového pořadí na olympiádě. A navíc zcela vymazává medailové úspěchy Velké Británie,“ píše server. MedalTracker.eu zřídila agentura Euro Informationen, která má pracovat pro Evropskou komisi a Evropský parlament.

Agentura tím zvedl ze židle Jane Collinsovou ze Strany nezávislosti Spojeného království (UKIP), která se vyjádření pro server Daily Express ptá, kde byla Evropská unie, když britští sportovci dřeli a vítězili pro svou zemi? To oni se zasloužili o slávu Velké Británie, a pokud jim v tom vůbec někdo pomohl, tak to byly finanční prostředkyz britské Národní loterie.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prasárničky! Na Klause ml. udeřilo: Jde o zločinné uprchlíky. Zásadní info

7:03 Prasárničky! Na Klause ml. udeřilo: Jde o zločinné uprchlíky. Zásadní info

Poslankyně ODS Jana Černochová nenechala nit suchou na svém bývalém kolegovi Václavu Klausovi mladší…