Škárka: V levicové Paroubkově straně budu pravicová alternativa

08.02.2012 11:35 | Zprávy
autor: mp

Na svém vlastním blogu před rokem napsal, že levici volí jen flákači a lemplové, dnes je připraven spolupracovat s jednou z levicových stran. Řeč je o poslanci Jaroslavu Škárkovi, který chce spolupracovat s novou stranou Jiřího Paroubka (NS-LEV21). V rozhovoru s Barborou Tachecí v dnešní MF Dnes prohlásil, že by rád působil jako pravicový prvek Paroubkovy politiky.

Škárka: V levicové Paroubkově straně budu pravicová alternativa
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Jaroslav Škárka

Poslanec Jaroslav Škárka se od vstupu do sněmovny po volbách v roce 2010 profiloval jako vyhraněně pravicový politik. Tvrdil např., že pokud by nebyl členem VV, odkud byl vyloučen na jaře loňského roku, uvažoval by o členství v ODS či TOP 09. Po roce je ale realita zcela jiná. Politik, který začátkem března stane před soudem pro podezření z přijetí úplatku, se dohodl na spolupráci s jasně levicovým politikem Jiřím Paroubkem. Není to zvláštní?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaké jsou vaše vztahy v ANO?

Nebo vůbec v ANO? Překvapilo mě, že máte relevantní požadavek, aby nad krajem nadále držela stráž armáda, ale tvrdíte, že vládu nebude snadné přesvědčit, Vždyť v ní ale má většinu právě ANO, tak proč by to mělo být složité?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nevyměnili mu prášky?“ Kolář u Havla v ráži. Trump pro smích

22:22 „Nevyměnili mu prášky?“ Kolář u Havla v ráži. Trump pro smích

Prezidentův poradce Petr Kolář při debatě Knihovny Václava Havla ostře kritizoval vývoj ve Spojených…