Škromach i bez kafíčka baví přátele na síti: Těžká volba mezi Sobotkou a Sobotkou

13.03.2015 13:29

Na minulém sjezdu byl Zdeněk Škromach zvolen místopředsedou ČSSD, a jak připomněl v Hospodářských novinách Jindřich Šídlo, je to právě deset let, co na jednom z nejbizarnějších sjezdů našich dějin kandidoval proti Stanislavu Grossovi na předsedu. Nyní však míří podle vlastního přiznání na sjezd jen jako řadový delegát, který se prý nervuje jen z toho, že mu na cestu nesvítí sluníčko.

Škromach i bez kafíčka baví přátele na síti: Těžká volba mezi Sobotkou a Sobotkou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Zdeněk Škromach
reklama

Anketa

Ke sjezdu ČSSD: Kterého kandidáta nejvíce chcete do funkce řadového, opakujeme, ŘADOVÉHO místopředsedy?

hlasovalo: 3735 lidí

„Zamračenou Prahou a bez kafíčka na Sjezd ČSSD do Kongresového centra, dříve sjezdového paláce,“ napsal na Facebook známý ctitel kávy a slunečného počasí. Jako delegát s poradním hlasem je prý ušetřen těžkého rozhodování, zejména když při volbách předsedy se rozhoduje „mezi Slávkem Sobotkou a Slávkem Sobotkou“.

„Jen doufám, že nebude zlým znamením zatmění Slunce právě v době, kdy členové vedení strany budou přednášet své zprávy o činnosti. A k tomu ještě pátek třináctého,“ napsal svým odběratelům dále s obavami. I přesto je prý hodlá informovat o dění v Kongresovém centru, dokud mu nedojdou baterky v mobilu.

Následovalo fotoalbum, ve kterém místopředseda senátu ze svého místa v první řadě nafotil dění na pódiu, od dětského sboru zpívajícího hymnu, přes předsedající sjezdu Romana Sklenáka s Petrem Víchou, až po své kolegy v zákulisí.

Z Facebooku Zdeňka Škromacha:

Zamračenou Prahou a bez kafíčka na Sjezd ČSSD do Kongresového centra, dříve sjezdového paláce. Jako delegát s hlasem poradním jsem ušetřen těžkého rozhodování zda volit předsedou strany Slávka Sobotku nebo Slávka Sobotku. Jen doufám, že nebude zlým znamením zatmění Slunce právě v době, kdy členové vedení strany budou přednášet své zprávy o činnosti. A k tomu ještě pátek třináctého. Tešte se na on line informace až do úplného vyčerpání baterie mobilu. Hezký sjezdový den.


 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Budeme muset zavřít i průmysl, padlo. Známý imunolog to vidí černě

7:55 Budeme muset zavřít i průmysl, padlo. Známý imunolog to vidí černě

Biochemik Zdeněk Hostomský tvrdí, že vláda má při boji s koronavirem špatně nastavenou strategii. „P…