Škromach zesměšnil Bělobrádka. A obvinil ho z vážné věci

21.07.2015 11:30 | Zprávy
autor: vef

Místopředsedu vlády a předsedu KDU-ČSL Pavla Bělobrádka si dnes vzal na paškál sociálnědemokratický senátor Zdeněk Škromach (ČSSD). Na svém facebookovém profilu se vyjádřil k Bělobrádkově poklonění se obětem odsunu Němců z Československa v Bavorsku.

Škromach zesměšnil Bělobrádka. A obvinil ho z vážné věci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdeněk Škromach

„Dnes to vypadá na hodně rozehřátý den. A mnozí už asi trpí úpalem. Bělobrádek se snaží překreslovat dějiny,“ zkonstatoval Škromach.

„A nebo možná po úspěšných církevních restitucích připravuje restituce pro sudetské Němce?“ ptá se senátor v souvislosti s Bělobrádkovým setkáním s mluvčím Sudetoněmeckého zemského sněmu Berndem Posseltem a s uctěním obětí odsunu Němců z Československa, které se uskutečnilo o uplynulém víkendu v Bavorsku.

„Ale co taky čekat od lidovce?“ dokončuje Škromach a chlubí se tím, že se odpoledne setká s přáteli z Austrálie. Zítra jej již čeká jednání Senátu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Katerina​ Demetrashvili byl položen dotaz

Myslíte, že NATO skončí?

Myslíte, že může fungovat bez USA? A kdyby skončilo, nemyslíte, že to vyvolá třetí světovou válku, protože už řada zemí včetně nás nebude mít ochranu, čehož určitě bude chtít třeba Putin využít? A máme vůbec na to, se případně ubránit bez NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Test na drogy? Pášma ze Štítu demokracie vyzval poslankyni Majerovou

21:15 Test na drogy? Pášma ze Štítu demokracie vyzval poslankyni Majerovou

Napětí mezi spolkem Štít demokracie a poslankyní a předsedkyní Trikolory Zuzanou Majerovou dál roste…