Slušňákovy sprostopísničky? Mezi lidmi kolují další ukázky tvorby Radka Bangy

29. 11. 2016 14:40

Zpěvák Radek Banga alias Gipsy.cz odešel na protest proti ocenění skupiny Ortel a jejího zpěváka Tomáše Ortela při Českému slavíku ze sálu Hudebního divadla Karlín. Vadí mu texty, které Ortel zpívá, a jeho nacionalistická struna. Po internetu se nyní prostřednictvím sociálních sítí začaly šířit Bangovy texty. A slušné slovo hledáte jen stěží.

Slušňákovy sprostopísničky? Mezi lidmi kolují další ukázky tvorby Radka Bangy
Foto: gipsy.cz
Popisek: Radek Banga alias Gipsy.cz
reklama

„Sem sexy, funky a zlej. Zmrd nevyzpytatelnej. Ale sexy, funky a zlej. A chci tě vošukat,“ zní v písni Sexy Funky a Zlej. „Ty vole, protože máš kozy jak svině,“ zní dále.

„Hej kundo si moje celá nahá. Ožral sem tě a překecal, že si ta pravá,“ pokračuje skladba o tom, jak dívce ojede prdel a postříká jí ksicht. „A ráno tě vyhodim z bytu jak nic. Hodiny, minuty nekoukám na oči. Koukám se na kozy, chci vylejt koule,“ zpívá dál s přáním natočit si dívku a jebat perverz. 

„Hej kundo si moje celá nahá. Zavolal sem přišla si úplně sama. Ojel sem ti prdel, pocákal ksicht. Vyhodil z bytu a dodržel slib,“ zpívá. „Hej roztáhni kundu...“ zní závěrem.

Text písně i videoklip najdete ZDE.

O „šukání“ je pak i další skladba Gipsyho.cz Černej kluk. „Jeden černej kluk hledal takle šuk, jakou píču vošuká, to mu bylo fuk, dal do kapsy love a už si to klove, přímo ven z domu do centra metropole,“ zní úvodem. Tam podle všeho narazí na klub, v němž jsou super kundy. „Sotva došel k baru pička jako sviň, stačilo pár keců a už jdou na drink. Ožral jí jak nic po třech panacích, hrne si jí,“ dodává se v písni s tím, že jdou domů. „Sotva dveře zavřou, už mu hulí péro. Do postele vlezou a jedou. Jak to bylo dál, to už je jedno. Protože to podstatný je, že tenhle černej kluk teď chcípá na céčko omámen. Za jedinou mrdačku je s tímhle klukem amen,“ říká se v písni.

„A přitom by stačilo prcat s gumou, dvacka do automatu cena za tvůj život,“ uzavírá píseň.

Text písně ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Toto připravuje EU teď, v době pandemie! Kobza z SPD proti Jourové. A varuje ji: Budete si balit kufry, až lidé pochopí...

21:07 Toto připravuje EU teď, v době pandemie! Kobza z SPD proti Jourové. A varuje ji: Budete si balit kufry, až lidé pochopí...

ROZHOVOR „Evropa po pandemii už nikdy nebude tou co před ní. Lidé se probudí z hibernace způsobené m…