Smažka Novotný, je závislý na drogách. František Matějka hodnotí cirkus u Soukupa

08.05.2020 6:07 | Zprávy

Na vyhrocený střet řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS) a poslance Jaroslava Foldyny v Aréně Jaromíra Soukupa přišla další reakce. Novotný to tentokrát schytal od předsedy Strany nezávislosti ČR Františka Matějky. A hutná atmosféra z diskusního pořadu zůstává i na sociálních sítích. „Drogově závislá smažka,“ nebral si vůči starostovi servítky.

Smažka Novotný, je závislý na drogách. František Matějka hodnotí cirkus u Soukupa
Foto: Repro tv.iDnes.cz
Popisek: Pavel Novotný v pořadu Rozstřel

Včerejší střet v Aréně Jaromíra Soukupa se nesl v natolik napjatém duchu, že enormní ohlasy na sebe nedaly dlouho čekat. Zatímco aktivistovi z Milionu chvilek Robinu Suchánkovi „krvácely uši“ a moderátorka Nora Fridrichová se bavila, Matějka došel k hlubšímu zamyšlení.

Střet politiků, během něhož hrozilo, že dojde i k fyzické konfrontaci, ho dovedl k úvaze nad řeporyjským politikem. „Já jsem si to pustil ze záznamu celé a přemýšlím, kdy a proč přišel ten společenský zlom, na základě kterého se drogově závislá smažka, která s tím podle jeho vlastních slov začala už před 18 rokem a drogy má i v kanceláři úřadu, a která by mohla být na uzavřeném oddělení studijním materiálem pro budoucí psychiatry, která neudrží v běžné konverzaci ani vlastní myšlenku, a která založila vydělávání peněz na parazitování na těžkých chvílích a ničení životů jiným lidem, stala starostou,“ nechápal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: rak

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jsem zděšen, kolik je tu dezolátů, rozesmál Erik Best sál a řekl pravdu o Ukrajině

17:20 Jsem zděšen, kolik je tu dezolátů, rozesmál Erik Best sál a řekl pravdu o Ukrajině

Komentátor Erik Best vystoupil na Konzervativním kempu, který se koná tento víkend v hotelu Jezerka …