Smrad a žluč! Mirek Topolánek chtěl hanět komunisty, ale obrátilo se to proti němu

27.06.2018 13:01 | Zprávy

Mirek Topolánek je známý jako „chlap s gulemi“. Na Twitteru začal komentovat slova kardinála Duky, ale celá záležitost se brzy obrátila proti němu. Vojenské gymnázium, podpora pro Klause staršího od komunistů – komentující si ohledy nebrali.

Smrad a žluč! Mirek Topolánek chtěl hanět komunisty, ale obrátilo se to proti němu
Foto: Vít Hassan
Popisek: Mirek Topolánek

Celá věc začala relativně nevinně. Topolánek uvádí, kolik zmařených osudů mají komunisté na svědomí.

Ale záhy pod jeho příspěvkem začali diskutující kritizovat jeho. „Jste oportunista a pokrytec,“ píše „Lumpenkavárník“ a přidává fotku z minulosti.

Topolánek s odpovědí nečekal a označil Lumpenkavárníka za sprostého lháře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: kas

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Foltýn

Dobrý den, moc to nechápu, to že Foltýna platila armáda vám sdělil Fiala? Proč by to dělala? A i kdyby to dělala nebylo by to vlastně prašť jako uhoď, protože armádu platí vláda potažmo vlastně my? A budete se dál pídit po tom, kdo byl vlastně jeho nadřízený? Docela dost by mě to zajímalo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Fakta jsou jí ukradená.“ Mladá Pirátka si výstupem v ČT zavařila

19:20 „Fakta jsou jí ukradená.“ Mladá Pirátka si výstupem v ČT zavařila

Nově zvolená poslankyně za Piráty Katerina Demetrashvili vzbudila svými výroky v pořadu Interview ČT…