Komunální volby se kvapem blíží. Na podzim se bude rozhodovat o tom, kdo povede radnice příští čtyři roky. V řadě existujících koalic to i kvůli blížícím se volbám začalo skřípat. Nejinak je tomu i v Praze, kde se radní za hnutí STAN Hana Kordová Marvanová obula do dalšího radního STAN a dala najevo, že napříště spojí své síly s koalicí SPOLU, tedy s koalicí ODS, lidovců a TOP 09. Do Senátu.
Hlubuček teď Marvanové vrátil úder. Poslal na ni právníky. Podle serveru Seznam Zprávy Hlubučkův právník poslal Marvanové předžalobní výzvu. Žádá prý omluvu za nepravdivé výroky. Marvanová by se podle výzvy měla omluvit Hlubučkovi i celému hnutí STAN.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp