Poslanci dnes dopoledne měli mít na programu schůze písemné interpelace. Nikdo z poslanců ale zřejmě nepodal žádný dotaz na někoho z nových ministrů, a tak se nakonec interpelace odsunuly.
„Nebyl naplněn program písemných interpelací,“ zahlásil krátce po začátku schůze předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček (ČSSD) s tím, že poslanci budou pokračovat body z programu, což jsou různé mezinárodní smlouvy. Podle všeho by ale ústní interpelace měly odpoledne proběhnout podle plánu. Své omluvy pro dnešek dodalo šéfovi dolní komory 18 zákonodárců.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku




