Plyne to z informací, které ČSSD zveřejnila na své webové stránce. O nové podobě vedení opoziční strany, která v lednovém průzkumu CVVM dosáhla na 38 procent voličské přízně, se rozhodne v březnu v Ostravě. Na 37. sjezd se tam do někdejšího plynojemu, nyní moderní haly Gong, 15. a 16. března sjede více než 600 delegátů a delegátek strany.
Pozvali i Zemana
Na sjezd je pozván také někdejší předseda ČSSD a nynější čestný předseda vlastní Strany práv občanů - zemanovci Miloš Zeman, který jen o týden dříve složí v Praze prezidentskou přísahu.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: joh