Sobotka je prostitutka, udeřil Erik Best. A premiérovým pasákem prý je...

5. 10. 2015 13:14

Včerejší televizní debatě Miroslava Kalouska a Andreje Babiše se mimo jiných médií věnuje i novinář Erik Best na svém webu fsfinalword.cz v článku nazvaném ,,Sobotkův pasák". Na rozdíl od většiny svých kolegů si Best všímá něčeho trochu jiného.

Sobotka je prostitutka, udeřil Erik Best. A premiérovým pasákem prý je...
Foto: Petr Merta
Popisek: Americký novinář Erik Best

Anketa

Andrej Babiš u Moravce křičel na Kalouska, skákal mu do řeči a použil slovo ,,průser". Co vy na to?

hlasovalo: 6457 lidí

„Andrej Babiš včera během hodinové televizní debaty s Miroslavem Kalouskem ani jednou nezmínil právníka Radka Pokorného nebo PR agenturu Bison & Rose,“ upozornil Best na zajímavý detail s tím, že Babiš si obvykle najde způsob, jak na ně zavést řeč, protože právě oni a jimi reprezentovaná ČSSD jsou prý opravdovými politickými rivaly Babiše. A nikoli TOP 09.

Celý text je ZDE

Best poukázal na to, že včerejší Babišovo opomenutí dnes více než vynahradila Babišova Mladá fronta Dnes, když dnes Pokorného střetu zájmů věnovala článek na titulní straně a Bison & Rose zmínila v komentáři.

Podle Besta se MfD na Pokorného zaměřuje proto, že je pro Sobotku skutečnou Achillovou patou. „Zatímco Babiš je vůči svým pracovníkům v terénu (Radmila Kleslová, Jaroslav Faltýnek) zjevně v nadřízené pozici, a zatímco Mirek Topolánek a Marek Dalík byli partneři, Sobotka je Pokornému podřízen. Padne-li Pokorný, bude bez něj Sobotka ztracen. To je osud mnohých prostitutek, které se stanou až příliš závislými na svém pasákovi,“ uzavírá neobvykle ostře své zamyšlení Erik Best.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dámě z ciziny kavárníci nadávají, že pozvala na výstavu Babiše. Ona na oplátku vytáhla hororový zážitek s Fajtem a Hermanem

19:41 Dámě z ciziny kavárníci nadávají, že pozvala na výstavu Babiše. Ona na oplátku vytáhla hororový zážitek s Fajtem a Hermanem

Publicista Jiří Peňas, který se na webu Echo24 věnuje kultuře, napsal pár řádek o odvolaném řediteli…