Sobotka navrhne Zemanovi nového ministra průmyslu

23.03.2017 6:21 | Zprávy
autor: vam, čtk

Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) dnes odpoledne navrhne prezidentu Miloši Zemanovi nového ministra průmyslu a obchodu. Nejčastěji se v souvislosti s funkcí spekuluje o dosavadním náměstkovi Jiřím Havlíčkovi a předsedovi Správy státních hmotných rezerv Pavlu Švagrovi. Předseda vlády má po odvolání Jana Mládka (ČSSD) od začátku března dočasné pověření k vedení resortu.

Sobotka navrhne Zemanovi nového ministra průmyslu
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka na volebním sjezdu v Brně

Sobotka by si přál, aby byl nový ministr jmenován co nejdříve. "O tom návrhu chci nejprve informovat prezidenta republiky," řekl novinářům po středečním jednání vlády. Na Zemana chce apelovat, aby své rozhodnutí učinil rychle. "Je potřeba, aby tam byl co nejdříve už jmenovaný ministr," dodal Sobotka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

K čemu jsou vyšetřovací komise?

Tvrdíte, že je chcete zřizovat třeba ke kauze Dozimetr, ale můžete uvést jeden příklad, kdy ustanovení komise bylo k něčemu dobré a komise něco vyřešila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Křesťanský symbol je nevhodný. Srbští fotbalisté dostali obří pokutu

22:05 Křesťanský symbol je nevhodný. Srbští fotbalisté dostali obří pokutu

Bělehradská Crvena Zvezda čelí tvrdému trestu od UEFA. Pokuta ve výši téměř 100 tisíc eur za inciden…