Sobotka odmítá dorazit Michala Haška: Pokud se neobjeví nějaké další skutečnosti, kauza falešné mluvčí je uzavřená

25.08.2016 7:46 | Zprávy
autor: vef

Po lánském puči rivalové. Nyní spojenci. Řeč je o jihomoravském hejtmanovi Michalovi Haškovi a předsedovi ČSSD Bohuslavu Sobotkovi. Jak konstatuje dnešní MF Dnes, oba muži se totiž vzájemně potřebují.

Sobotka odmítá dorazit Michala Haška: Pokud se neobjeví nějaké další skutečnosti, kauza falešné mluvčí je uzavřená
Foto: KPR- Hana Brožková
Popisek: Jihomoravský hejtman Michal Hašek

Sobotka přitom měl Haška takřka na lopatě a mohl mu vrátit zosnovaný lánský puč, kterým chtěl Hašek Sobotku před třemi lety po parlamentních volbách svrhnout. Kauzy neexistující mluvčí Lucie Proutníkové, již si měl Hašek platit z veřejných peněz, však premiér nevyužil. „Pokud se neobjeví nějaké další skutečnosti, kauza je pro nás uzavřená,“ řekl k tomu mluvčí vlády Michal Kačírek.

„Je to pragmatická spolupráce,“ popsal Hašek v nedávném rozhovoru své vztahy se Sobotkou, který za poslední tři měsíce navštívil jižní Moravu hned pětkrát. V květnu spolu navíc strávili tři ze čtyř víkendů. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

ČT

Zpravodajství ČT moc nesleduji, i když jiné jejich pořady mám ráda. Nevím tak, co se přesně stalo, že tvrdíte, že způsob, jakým o změně financování informují Česká televize a Český rozhlas je selhání médií veřejné služby. V čem? To tvrdíte nějaké lži?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Britský papiňák vybuchl. Evropa nezvládla migraci, zaznělo

20:31 Britský papiňák vybuchl. Evropa nezvládla migraci, zaznělo

Brutální útoky ve Velké Británii a nefunkční migrační politika Evropské unie byly hlavními tématy ne…