Sobotka si povídal s Cikrtem: A proto Babiš útočí na hejtmany ČSSD...

07.10.2016 11:30 | Zprávy

Není vyloučeno, že Andrej Babiš si bude chtít koupit nebo pronajmout některé krajské nemocnice. V rozhovoru pro Zdravotnický deník na to upozornil premiér Bohuslav Sobotka.

Sobotka si povídal s Cikrtem: A proto Babiš útočí na hejtmany ČSSD...
Foto: pppartners.cz
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka na Dnech NATO a Dnech Vzdušných sil AČR v Ostravě

„Investiční fond Andreje Babiše aktuálně skupuje zdravotnická zařízení a není vyloučeno, že bude chtít koupit nebo si pronajmout některé krajské nemocnice. Vliv ANO na krajích mu to může pojistit,“ upozornil Sobotka. Sociální demokracie podle něj chce udržet nemocnice ve veřejných rukou a logicky tak plánům ANO překáží. „Možná proto Andrej Babiš tolik útočí na hejtmany ČSSD a neustále mluví o potřebě přestat dotovat krajské nemocnice,“ myslí si premiér.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Hodnocení světových lídrů

Dobrý den, mohu se zeptat, jak, kdo a podle čeho hodnotí světové lídry? Podle mě se do nedá moc porovnávat nebo si nedokážu představit, na základě čeho jsou porovnáváni? Ptám se vás, protože vy jste jakýsi průzkum vytáhl, tak předpokládám, že o něm víte více. Já se přiznám, že mu nerozumím. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Akce proti Oganesjanovi. Pšenáka vyzvali, aby ukázal zuby. Nechtěl

16:08 Akce proti Oganesjanovi. Pšenáka vyzvali, aby ukázal zuby. Nechtěl

Přestaňte krýt Oganesjana. S tímto heslem se v úterý odpoledne sešla akce před Ministerstvem vnitra.…