Sobotka u soudu kvůli sportovním tunelům pod Valachovou: Soudkyně se neudržela

28.08.2020 14:56 | Zprávy

Odpovídáte jako politik! Soudkyně vynadala expremiérovi Bohuslavu Sobotkovi, který v roli svědka vypovídal v kauze rozdělování sportovních dotací.

Sobotka u soudu kvůli sportovním tunelům pod Valachovou: Soudkyně se neudržela
Foto: Daniela Černá
Popisek: Bývalý premiér Bohuslav Sobotka

Mezi lety 2016 a 2017 prý nebyla situace v otázce rozdělování dotací pro sport jednoduchá. V roli svědka to soudu sdělil expremiér za ČSSD Bohuslav Sobotka v kauze rozdělování sportovních dotací, v které stojí před soudem mimo jiné bývalý šéf Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta, jeho tehdejší milenka a exnáměstkyně na ministerstvu školství Simona Kratochvílová a Miroslav Jansta, toho času šéf České unie sportu.

Státní zástupce trojici viní, že neprůhledným způsobem rozdělovala sportovní dotace. Všichni tři obvinění vinu popírají.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

To jako vážně?

Je pravda, že tím, kdo otvíral tu bitcoinovou peněženku byl váš poradce? A to pak máme věřit i tomu, že jste o tom nevěděl od začátku? A s Bergrem pořád spolupracujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Exner ze STAN vysvětluje: Opak míru není válka

18:51 Exner ze STAN vysvětluje: Opak míru není válka

Co je opakem opaku aneb jak přilákat, případně odehnat voliče. Kdo se chce pobavit a nemá na vstupné…