Soud začne projednávat případ exposlance z TOP 09 Feriho, čelí obžalobě ze znásilnění

14.02.2023 6:30 | Zprávy
autor: čtk

Obvodní soud pro Prahu 3 dnes začne projednávat případ bývalého poslance Dominika Feriho, který čelí obžalobě ze dvou znásilnění a pokusu o znásilnění.

Soud začne projednávat případ exposlance z TOP 09 Feriho, čelí obžalobě ze znásilnění
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dominik Feri

Dnes by měl vyslechnout obžalovaného a poškozené. Hlavní líčení bude veřejné, je ale možné, že na výpovědi poškozených žen bude veřejnost z jednání vyloučena.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

HHH, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseantares.h , 14.02.2023 9:35:20
Jestlipak má Vítek taky zakroužkovaný dnešní datum a říkat!!" Dominiku už je čas" ?!A co milion chvilek už mají celu na kolečkách před soudem???!!!Jako to bylo u Babiše!!!

|  5 |  0

Další články z rubriky

Rozumkův scénář: Až padne Putin, Česko může být cílová země migrantů

18:16 Rozumkův scénář: Až padne Putin, Česko může být cílová země migrantů

Migrační pakt začal platit a Evropa řeší, zda jí přinese větší kontrolu, nebo další spory. V pořadu …